DLA APTEK - www.sekretzdrowia.pl

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

KONTAKT










Kontakt w sprawie zamówienia:


Daria Tworus +48 42 205 97 93, e-mail: daria.tworus@sekretzdrowia.pl

Ewa Wdowiak +48 42 205 97 94, e-mail: ewa.wdowiak@sekretzdrowia.pl

Ilona Sielawa +48 42 205 02 19, e-mail: ilona.lugowska@sekretzdrowia.pl

Magdalena Czubińska +48 42 205 97 97, e-mail: magdalena.czubinska@sekretzdrowia.pl

Ewa Majacz +48 42 205 97 92, e-mail: ewa.majacz@sekretzdrowia.pl

Maciej Goc + 48 42 205 97 96, e-mail:  maciej.goc@sekretzdrowia.pl

Anna Kaźmierczyk +48 42 205 97 86, e-mail: anna.kazmierczyk@sekretzdrowia.pl

Anna Witkowska +48 42 205 96 04, e-mail: anna.witkowska@sekretzdrowia.pl

Piotr Stasiak +48 42 205 97 91, e-mail: piotr.stasiak@sekretzdrowia.pl

Tomasz Pacześ +48 42 205 97 79, e-mail:  tomasz.paczes@sekretzdrowia.pl

Agnieszka Białkowska +48 42 205 97 98, e-mail:  agnieszka.bialkowska@sekretzdrowia.pl







SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI:

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
KRZYSZTOF SULIMA
tel. 695 333 081

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE
MICHAŁ WOJCIECHOWSKI
tel. 887 870 890

WOJEWÓDZTWO
KUJAWSKO-POMORSKIE
PRZEMYSŁAW DECZYŃSKI
tel. 601 312 212







 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego